Аптечка в дорогу VISE

Аптечка в дорогу

Picture of Автор: VISE clinic

Автор: VISE clinic

Cімейна клініка у Івано-Франківську

Поділитися:

Зміст

Питання аптечки в дорогу завжди актуальне, особливо коли поїздки за кордон, де ліки придбати не так просто!

1. Перед поїздкою обов ‘язково проконсультуйтесь із Вашим педіатром, адже у кожної дитини є особливості перебігу різних захворювань. 

 2. Якщо плануєте відпочивати за кордоном, то поцікавтесь наперед, які ліки можна купити без рецепту і чи діє на їх території рецепт наших лікарів (обов’язково повинен бути написаний на латині) та поцікавтесь, який обсяг допомоги забезпечує медична страхівка.

3. Обсяг аптечки залежить від кількості дітей, оскільки ймовірність схожих інфекцій при тісному контакті зростає.

4. Ліки повинні відповідати віку. Врахуйте, що малюку може бути достатньо 2,5 мл жарознижуючого сиропу, а підлітку буде замало й 15мл. Тобто одного флакону вистачить на 2 дні. У старшому віці краще таблетовані форми. Особливо це стосується антибактеріальних засобів чи ліків при хронічних захворюваннях. Вони повинні бути чітко пораховані лікарем на весь період відпустки.

5. Прийміть до уваги особливості вашої дитини стосовно сприйняття медикаментів (краще брати ліки, які раніше вже використовували і дитина їх пила та добре переносила).

6. Пам’ятайте: не всі ліки можуть транспортуватися при кімнатній температурі (обов’язково перегляньте інструкцію та забезпечте зберігання в сумці-холодильнику). 

ЩО НАЙБІЛЬШ НЕОБХІДНЕ В АПТЕЧЦІ?⠀

– Жарознижуючі (вони і знеболюючі): парацетамол та ібупрофен. Є у вигляді сиропу, таблеток, свічок.

– Протиалергічні препарати (лоратадин, цетиризин)

– Солевий розчин у ніс у вигляді спрею, малюкам — монодози у крапельках

– Розчини для випоювання (дуже необхідні при зневодненні малюка під час блювання, діареї, теплового удару)

– Дезинфікуючі розчини для обробки ран (напр, октенісепт)

– Засоби для захисту від укусів комах (дітям дозволено застосовувати діетилтолуамід з 2 міс згідно рекомендацій Американської академії педіатрії; старшим IR3535)

– Після укусів комах (псило-бальзам, феністил гель), якщо сильна реакція – гідрокортизонова мазь

– Сонцезахисні креми (La Roche-Posay, Vichi тощо) з SРF 50


– Термометр

– Бинт (бажано стерильний); лейкопластир; якщо знайдете у аптеці аерозольний або рідкий пласир; вата; 



Залежно від схильності дітей до певних захворювань та хвилювання мами арсенал ліків можна збільшувати, але я б не радила цього робити без консультації з лікарем. Найчастіше можуть знадобитись:

– Судиннозвужуючі каплі у ніс при вираженій закладеності носа (називін, отривін) не використовуйте довше 3-5-ти днів. Немовлятам не рекомендовано

– Для знеболення і знезараження слизових оболонок при стоматитах (холісал).

– При запальних процесах горла (тантум-верде). Врахуйте, що для поняття “червоне горло”, якщо дитину нічого не турбує – можна обійтись і без них

– Препарати від кашлю не раджу брати прозапас. Дітям раннього віку вони не рекомендовані усіма міжнародними організаціями. При схильності до ларингіту чи бронхообструкції варто взяти з собою небулайзер. Деякі моделі можуть мати акумуляторну батерею. Ліки та дозування для небулайзера повинен розписати Ваш лікуючий лікар.
⠀⠀
– Сорбенти (смекта, D-ORS).

– Пробіотики, тобто бактерії (згідно досліджень тільки 2 штами мають незначний ефект для зменшення гострої діареї (према, ентерол 250)

– Протиблювотні препарати: застосовувати короткочасно (юнорм).

– Таблетки від захитування (драміна з  2 років)

– Очні краплі при схильності до кон’юктивітів (флоксал, тобрекс, вігамокс).

Підготувала: лікар-педіатр, дитячй алерголог-імунолог, к.мед.н, доцент Віра Сем’янчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Інші новини

грудне вигодовування
Корисні поради

Що НЕ варто робити, аби грудне вигодовування було успішним?

Грудне вигодовування є натуральним та найбільш сприятливим способом забезпечити свою дитину всіма необхідними поживними речовинами для здорового зростання і розвитку. Однак, щоб досягти успіху у грудному вигодовуванні, важливо уникати деяких поширених помилок. Один із таких популярних міфів полягає в використанні пустушок та пляшечок для годування.

Чи використовуєте ви вушні палички для себе чи дітей?
Корисні поради

Чи використовуєте ви вушні палички для себе чи дітей?

? Це захоплююче відео з нашим Лікарем-отоларингологом Біленко Олександром Івановичем присвячено обговоренню використання вушних паличок для себе та дітей. Медичний центр “VISE CLINIC” – ваша сімейна клініка, готова забезпечити професійну медичну допомогу та консультації щодо здоров’я сім’ї. Дізнайтесь більше про правильне використання вушних паличок та переваги звернення до нашого медичного центру.

Розуміння плоскостопості та важливість її лікування
Запитання та відповіді

Розуміння плоскостопості та важливість її лікування

Здоров’я наших ніг і опорно-рухового апарату є одним з ключових аспектів нашого загального благополуччя. Проте, іноді зустрічається патологія, яка може вплинути на нашу здатність рухатися безболісно і комфортно – це плоскостопість. У цій статті ми розглянемо плоскостопість як поширену деформацію ніг, розкажемо про симптоми, наслідки та важливість лікування цього захворювання.

груднегодування
Корисні поради

Грудне вигодовування має тривати стільки, скільки бажаєте ви та ваша дитина

Насправді, існує тільки одне золоте правило: Грудне вигодовування має тривати стільки, скільки бажаєте ви та ваша дитина Досвід та наукові дослідження переконливо підтверджують, що грудне вигодовування є найкращим способом годування немовлят. Американська Академія Педіатрії рекомендує виключно грудне вигодовування в перші 6 місяців життя, а потім продовжувати грудне вигодовування в додачу до прикорму до року і надалі, орієнтуючись на ваші бажання

Корисні поради

Біоімпедансометрія у VISE clinic

Біоімпедансометрія або біоімпедансний аналіз – сучасний метод діагностики складу тіла. ЩО ВИЗНАЧАЄ БІОІМПЕДАНСОМЕТРІЯ? Вагу тіла✔️ Вміст жиру в організмі – відсоток жирової тканини в організмі✔️ Вміст води в організмі – кількість рідини в людському організмі у відсотках від загальної ваги✔️ Рівень вісцерального жиру – жир, який оточує життєво важливі органи✔️ Основний обмін речовин (ккал) – обмін речовин за 24 години

Запитання та відповіді

Спортивні гуртки та серце.Чи потрібно обстежитись у кардіолога, якщо немає скарг ?

Дуже часто буває так, що дитина розпочинає тренування без будь-якого медичного обстеження, а на прийом до педіатра чи дитячого кардіолога звертаються тільки на вимогу тренера, або ще гірше тоді, коли у дитини з’являються скарги під час занять спортом. З приходом осені діти повертаються до школи і розпочинають заняття у гуртках, а інколи навіть у кількох. Та перш, ніж залучити дитину

Vodafone
+38 066 563 5430

Kyivstar
+38 067 563 5430

Email
info@vise.com.ua

Адрес
м. Івано-Франківськ, вулиця Сорохтея, 14а

Графік роботи
Понеділок – П’ятниця: 9:00 – 19:00; Субота: 9:00 – 17:00; Неділя – вихідний.

Замовити дзвінок